Auto złom

Kasacja pojazdów

PPT PKS Lublin S.A. prowadzi Stację Demontażu Pojazdów. Przeprowadzamy usługi kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji zgodnie z ustawą o recyklingu pojazdów, która to mówi, że jedynie stacje demontażu są uprawnione do przeprowadzania w/w procedury.

Właściciel pojazdu jest zobowiązany przekazać pojazd wycofany z eksploatacji do stacji demontażu.

  1. W myśl przepisów bezpłatnie złomujemy pojazdy, wystawiamy zaświadczenia o demontażu, unieważniamy dowody rejestracyjne, karty pojazdów oraz tablice rejestracyjne.
  2. Skupujemy pojazdy wg indywidualnej wyceny w przypadku, gdy stanowią one wartość jako źródło pozyskania części zamiennych.
  3. Gwarantujemy przetransportowanie pojazdu do stacji demontażu.
  4. Samochód po wypadku uznawany jest za kompletny.
  5. Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment używanych części samochodowych. Dostępność części najlepiej sprawdzić dzwoniąc do naszego działu sprzedaży. Polecamy także nasze aukcje na allegro, opisy i zdjęcia dają możliwość dokładnego zapoznania się z naszą ofertą autoczęści.

Wykaz dokumentów wymaganych przy złomowaniu pojazdu:

  1. Dowód osobisty właściciela pojazdu
  2. W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie.
  3. Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy (wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do zezłomowania pojazdu.
  4. Dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli była wydana.
  5. W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i sympatię. Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem, stale doskonaląc się, aby nasze usługi były gwarancją najwyższej jakości.

Kontakt

PPT PKS Lublin S.A.
ul. Hutnicza 3
20-218, Lublin

81 748-78-53

609 950 146